Zīmola maiņa

 

2024. gadā aprīlī juridiskais nosaukums AS “LPB Bank” ir nomainīts uz AS Magnetiq Bank.

 

Piedāvājam iepazīties ar mūsu klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par zīmola maiņu.

Kāds bija iemesls bankas zīmola maiņai?
Bankas nosaukuma un zīmola maiņas pamatā ir 2023. gada beigās notikušais iegādes darījums, kurā Latvijas vadošā investīciju banka Signet Bank AS kļuva par AS LPB Bank 100% akciju īpašnieci un tās mātes sabiedrību. Zīmola maiņa ir daļa no Signet Bank grupas un AS Magnetiq Bank plašākas biznesa attīstības stratēģijas. Tās mērķis ir veicināt efektīvāku finanšu inovāciju ieviešanu, digitālo produktu pieejamības uzlabošanu banku sektorā un stiprināt pozīcijas FinTech nozarē. Inovatīvi, efektīvi un augsti tehnoloģiskie digitālie finanšu risinājumi ir nākotnes virzītājspēks banku sektorā, tāpēc jaunā bankas stratēģija būs vērsta uz FinTech uzņēmumu apkalpošanu un finanšu digitālo risinājumu piedāvāšanu klientiem. Bankas līdzšinējā pieredze un ieguldījums digitālajos risinājumos, kā arī tās attīstības stratēģiskais mērķis tuvākajos gados būs vērsts uz FinTech, jaunuzņēmumu un e-komercijas pakalpojumu sniedzēju apkalpošanu Latvijā un starptautiskajos tirgos, finanšu inovāciju veicināšanu un digitālo produktu pieejamības uzlabošanu banku sektorā, kā arī uz savu pozīciju stiprināšanu FinTech nozarē.
Vai mainījās bankas īpašnieki un vadība?
2023. gada izskaņā Latvijas vadošā investīciju banka, Signet Bank AS, iegādājās 100% no AS LPB Bank balsstiesīgajām akcijām, kļūstot par tās mātes sabiedrību un pilnībā nomainoties īpašniekiem. Šobrīd notiek organizatoriskās struktūras izmaiņas.
Vai jāpārslēdz līgums ar banku?
Pēc juridiskā nosaukuma maiņas visi iepriekš noslēgtie līgumi un vienošanās ar AS LPB Bank, paliek spēkā, attiecīgi nav nepieciešama noteikumu pārskatīšana vai jaunu līgumu slēgšana ar sadarbības partneriem un/vai klientiem.
Vai mainās mans konta numurs vai bankas SWIFT kods?
Kontu numuri un pārējie rekvizīti paliek nemainīgi, tādējādi visi maksājumi tiks veikti tāpat kā iepriekš.
Vai jāmaina maksājumu karte?
Visas esošās AS LPB Bank izdotās maksājumu kartes joprojām ir derīgas un turpinās darboties kā ierasts. Pakāpeniski tās tiks aizstātas ar jaunām AS Magnetiq Bank kartēm.
Vai tiek veiktas jebkādas izmaiņas cenrādī?
Nē, saistībā ar zīmola maiņu cenrādī izmaiņas nav plānotas.
Ko nozīmē jaunais bankas nosaukums?
Nosaukums Magnetiq Bank radies no vārda “magnet” (magnēts). Tas simbolizē bankas apņēmību piesaistīt inovatīvas finanšu tehnoloģijas ar “magnētisku” pievilcību klientiem, piedāvājot augstākas kvalitātes apkalpošanas pieredzi. Magnetiq Bank ir zīmols, ko virza pastāvīgas attīstības pārmaiņas, apvienojot dažādus inovatīvus, efektīvus, augsti tehnoloģiski attīstītus finanšu risinājums, lai atraisītu jaunu potenciālu un izaugsmi bankas klientiem.
Ko atspoguļo zīmola vizuālais risinājums?
Zīmola vizuālā identitāte atspoguļo bankas apņēmību ieviest inovatīvus un augstvērtīgus digitālos finanšu risinājumus, paplašināt un dažādot finanšu pakalpojumu un produktu klāstu, tādējādi nodrošinot klientiem vēl efektīvāku un labāku sadarbības pieredzi. AS Magnetiq Bank zīmola filozofija ir mijiedarbība starp vienkāršību, pieejamību un efektivitāti, atspoguļojot jaunākās globālās tendences digitālajā finanšu sektorā. Magnetiq Bank logotips un simbols nozīmē dinamiskas attiecības starp banku un tās klientiem. Dizainā izmantotais kvadrāts atspoguļo stabilitāti un drošību, savukārt aplis – pievilcību un saikni, ko banka veido ar katru klientu.