Bankas
pakalpojumi

Mēs atradīsim pareizākos risinājumus jūsu biznesa attīstībai, ievērojot jūsu intereses un vēlmes. Mūsu klientiem pieejams plašs bankas pakalpojumu klāsts:
Norēķinu konts
Maksājumi
Internetbanka
Darījuma konts
Mobilā lietotne Magnetiq Bank
Maksājuma kartes ir vienkāršs un drošs instruments, kas ļauj glabāt savu naudu, apmaksāt pirkumus, izņemt skaidru naudu bankomātos, kā arī veikt rezervācijas tiešsaistē. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko Mastercard maksājumu karti
Aicinām ieguldīt brīvos naudas līdzekļus noguldījumu kontā, tādejādi veidojot uzkrājumus nākotnei. Noguldot naudas līdzekļus uz noteiktu termiņu, jūs gūstiet stabilus un garantētus peļņas procentus

Mēs nodrošinām piekļuvi populārākajiem finanšu tirgiem un biržām visā pasaulē, kas aptver visu finanšu instrumentu spektru – akcijas, nākotnes līgumus (fjūčerus), obligācijas, opcijas u.c.

Uzdot jautājumu

*Obligāti aizpildāmie lauki

Banka informē, ka elektroniskajā pieteikumā  norādītā informācija tiks izmantota, lai Banka sazinātos ar jums saistībā ar jūs interesējošajiem Magnetiq Bank pakalpojumiem un pirms darījuma attiecību nodibināšanas publiski pieejamos resursos pārliecinātos par sadarbības iespējām.

Personas datu apstrāde Bankā tiek veikta saskaņā ar “Paziņojums datu subjektiem par personas datu apstrādi Magnetiq Bank”.