Padome

ROBERTS IDELSONS
Padomes priekšsēdētājs
TATJANA DROBINA
Padomes priekšsēdētāja vietniece
JŪLIJA KOZLOVA
Padomes locekle
NORA PASTORE
Padomes locekle

Valde

ANTONS KONONOVS
Valdes priekšsēdētāja vietnieks
Antons Kononovs ir Magnetiq Bank Valdes priekšsēdētāja vietnieks kopš 2022. gada septembra. Pirms iecelšanas par Valdes priekšsēdētāja vietnieku, četrus gadus ieņēmis Valdes locekļa amatu.

Viņa atbildībā ir šādas jomas: elektroniskās komercijas pakalpojumu attīstība, sadarbība ar FinTech uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem, biznesa attīstība, klientu apkalpošana, kā arī maksājumu karšu izsniegšanas vadība un kontrole.

A. Kononovam ir vairāk nekā 14 gadu darba pieredze Magnetiq Bank dažādās amata pozīcijās. Ceļā uz profesionālo virsotņu sasniegšanu viņš no klientu apkalpošanas departamenta vecākā speciālista kļuvis par Bankas Valdes priekšsēdētāja vietnieku.

A. Kononovs ieguvis augstāko izglītību Baltijas Krievu Institūtā, tiesību zinātnēs.
JEFIMS GASELS
Valdes loceklis
Kopš 2023. gada septembra Jefims Gasels ieņem Magnetiq Bank valdes locekļa amatu. Viņš ir atbildīgs par Bankas IT sistēmām un IT stratēģiju, nodrošinot bankas digitālo attīstību un efektivitāti.

Jefimam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze IT projektu vadībā. Pašlaik viņš arī ieņem vecākā biznesa vadītāja amatu Tartu Universitātē un aktīvi piedalās EuroHPC superdatoru piekļuves sistēmu pārvaldē. Pirms pievienošanās universitātei, Jefims vadīja tādus hostinga uzņēmumus kā nano.lv un Makonix Latvijā.

2009. gadā Jefims ir absolvēja Latvijas Universitāti, iegūstot izglītību datorzinātņu specialitātē.
SANDRA RITUMA
Valdes locekle