Padome

ROBERTS IDELSONS
Padomes priekšsēdētājs
TATJANA DROBINA
Padomes priekšsēdētāja vietniece
JŪLIJA KOZLOVA
Padomes locekle
NORA PASTORE
Padomes locekle

Valde

ANTONS KONONOVS
Valdes priekšsēdētāja vietnieks
Antons Kononovs ir Magnetiq Bank Valdes priekšsēdētāja vietnieks kopš 2022. gada septembra. Pirms iecelšanas par Valdes priekšsēdētāja vietnieku, četrus gadus ieņēmis Valdes locekļa amatu.

Viņa atbildībā ir šādas jomas: elektroniskās komercijas pakalpojumu attīstība, sadarbība ar FinTech uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem, biznesa attīstība, klientu apkalpošana, kā arī maksājumu karšu izsniegšanas vadība un kontrole.

A. Kononovam ir vairāk nekā 14 gadu darba pieredze Magnetiq Bank dažādās amata pozīcijās. Ceļā uz profesionālo virsotņu sasniegšanu viņš no klientu apkalpošanas departamenta vecākā speciālista kļuvis par Bankas Valdes priekšsēdētāja vietnieku.

A. Kononovs ieguvis augstāko izglītību Baltijas Krievu Institūtā, tiesību zinātnēs.
JEFIMS GASELS
Valdes loceklis
Kopš 2023. gada septembra Jefims Gasels ieņem Magnetiq Bank valdes locekļa amatu. Viņš ir atbildīgs par Bankas IT sistēmām un IT stratēģiju, nodrošinot bankas digitālo attīstību un efektivitāti.

Jefimam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze IT projektu vadībā. Pašlaik viņš arī ieņem vecākā biznesa vadītāja amatu Tartu Universitātē un aktīvi piedalās EuroHPC superdatoru piekļuves sistēmu pārvaldē. Pirms pievienošanās universitātei, Jefims vadīja tādus hostinga uzņēmumus kā nano.lv un Makonix Latvijā.

2009. gadā Jefims ir absolvēja Latvijas Universitāti, iegūstot izglītību datorzinātņu specialitātē.
SANDRA RITUMA
Valdes locekle
Sandra Rituma pievienojas AS Magnetiq Bank valdes sastāvam 2024. gada maijā.

Sandras Ritumas pārraudzībā ir noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas joma (NILLTPFN), sankciju risku pārvaldības, darbības atbilstības un e-komercijas risku jomas. S. Rituma ir pieredzējusi atbilstības speciāliste ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi NILLTPFN un atbilstības jomā gan banku, gan FinTech sektoros.

Pēdējos divus gadus strādājusi uzņēmumā “Pyypl” Apvienotajos Arābu Emirātos, vadot Atbilstības un NILLTPFN uzraudzības komandu vairākās valstīs. No 2019. gada līdz 2023. gadam pildīja NILLTPFN jomas vadītājas pienākumus “Mintos AS”.

S. Rituma ieguvusi profesionālā maģistra grādu finanšu vadībā Banku Augstskolā un pašlaik absolvē Executive MBA programmu Rīgas Ekonomikas Augstskolā. Pastāvīgi pilnveidojot savas zināšanas, 2018. gadā S. Rituma ieguvusi CAMS (Certified Anti-Money Laundering Specialist) sertifikātu un 2022. gadā projektu vadīšanas sertifikātu PRINCE2.
EDGARS VALMERS
Valdes loceklis
Edgara Valmera atbildībā ir klientu apkalpošana, maksājumu karšu izsniegšanas vadība un kontrole, kreditēšanas vadība un kontrole, mārketings un komunikācija.

E. Valmers pievienojās AS Magnetiq Bank maksājumu karšu nodaļas komandai 2012. gadā, un devis nozīmīgu ieguldījumu bankas e-komercijas attīstībā, nodrošinot procesu efektivitāti un ieviešot inovācijas. E. Valmers ir sertificēts augsta riska speciālists (High-risk underwriter), ar kompetenci riska pārvaldības jomās, kas īpaši svarīga strauji augošajā e-komercijas nozarē.

E. Valmers ir aktīvs savas jomas eksperts, kurš regulāri piedalās un uzstājās e-komercijas un Fintech nozares pasākumos un konferencēs. E. Valmers ieguvis augstāko izglītību Latvijas Universitātē, ekonomikā.
MAKSIMS LEŠČINSKIS
Valdes loceklis
Maksima Leščinska pārraudzībā ir risku kontroles, finanšu uzskaites, finanšu plānošanas un modelēšanas, kā arī dokumentu pārvaldības funkcijas.

M. Leščinskis ir augsti kvalificēts audita speciālists ar ilggadēju pieredzi iekšējās kontroles un iekšējā audita jomā un vairāk nekā piecpadsmit gadu pieredzi finanšu pakalpojumu nozarē. Pēdējos deviņus gadus strādājis Citadele bankā, vadot iekšējā audita komandu grupas līmenī Baltijas valstīs. Pirms tam pildīja iekšējā audita vadītāja pienākumus Signet Bank un GE Money Bank.

M. Leščinskis ieguva maģistra grādu ekonomikā un biznesa vadībā Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, kā arī viņš ir ACCA (Association of Certified Chartered Accountants) sertifikāta turētājs.